مجید مجیدی؛

خواهر شهید حاج عماد مغنیة درباره فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) پس از مشاهده فیلم در لبنان یادداشتی را نوشت.
مجید مجیدی بعنوان چهره سال انتخاب شد یادداشت خواهر شهید مغنیه برای کارگردان ایرانی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیـوز، به نقل از روابط عمومی فیلم محمد رسول الله(ص)، زینب مغنیه خواهر شهید حاج عماد مغنیة پس از مشاهده فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) در لبنان یادداشتی را برای کارگردان این فیلم نوشت.


بسم الله الرحمن الرحیم
محمد رسول الله (ص) فیلمى است كه كودكى پیامبر را روایت مى كند، كارى است از مجید مجیدى كارگردان حرفه اى و متعهد، پادشاهى كه روى تخت سینماى معاصر نشسته است.

سه ساعت تمام گذشت بدون این كه متوجه گذشتنش بشوم. از لحظات اول و تا لحظه ى آخر فیلم نفسم در سینه حبس شده بود. روى كدام عنصر زیباى فیلم بیشتر تمركز كنم؟ در بین این همه زیبایى گم شدم! از زیبایى صحنه ها و تصویرسازى رخدادها و شخصیت ها تا موسیقى و بازیگرى. و اینها جداى از شخصیتى است كه براى حضرت محمد (ص) به تصویر كشیده شد...

دیگر لذت جدیدی را هنگام فرستادن صلوات احساس مى‌كنم، دیگر نمى توانم آن را بى گریه تلفظ كنم... حسرتى در دلم به جا مانده است: پیامبرى یتیم، مظلوم، مهربان، امروز با بهره بردن از اسمش به حریم دین تجاوز كردند... اى كاش همه مى توانستند این فیلم را ببینند تا شاید در دلمان رحمت و اخلاقى را كه به خاطر آن محمد(ص) فرستاده شد بیدار شود.

سپاسگذارم ایران، سپاسگذارم مجید مجیدى

زینب مغنیة، خواهر شهید حاج عماد مغنیه (لبنان)